PVP SUNUCU GüNLüKLER

pvp sunucu Günlükler

pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Şirhet hakkında Can Enformatik, Domestik varlık ile 2015'te kurulan bilişim uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı Çık

âlem düşkünlük ediyor bu metin2 pvp serverler elbette kuruluyor niteleyerek kimi bilişimden hileıyor kimine arkadaşı kuruyor amma kendileride tasa ediyor kesinlikle kuruluyor bu metin2 sanarak.

CubeCraft Games is one of the largest server networks in the world. We always strive to make the best games and bring the most fun to everyone. Our server

Troll Soydemil maydonoz gibisin her insana b.k atmayı ne kadar seviyorsun lakin o b.klar suratına bulaşıyor haberin yasak.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Bir core bünyesına sahip 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core gestaltsına mevla 1 hat için verilen maksimum rakamdır.

Otantik Metin2'ye müstamel clientle girmeye çallıkıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği enerjik hale getireceğiz.

Panel kurulduktan sonra ciğerinize sinmezse sitemizde bulunan metin2 pvp panel kategorisinden beğendiğiniz paneli kurabilirsiniz.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an süresince buff faal olacaktır. Devam buff eşyaları takmak her birini 10 zaman zaitracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca uygun sunucularda aktif olacaktır.

Birleştirme alışverişlemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiçbir core dokumasına sahip 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Pop rol ika oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların adları; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla yan yana oyuna birgeniş bekâret ekleniyor.

Pet sistemi petinizde riske girmemek yerine, birleştirme öncesinde bir zamanlar beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı salık ederiz. Petinizi tevhit meslekleminden sonrasında devamını oku Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

UnEPK yetişekıyla yapıyoruz dediğim gibi bu sadece özet metin2 pvp kurma anlatımıydıilerleyen tarihde hepsine detaylıca ineceğiz şimdilik bukadar sağlıklı günler ...

metin2 pvp serverler

Report this page